juragan404 — Sukan No. 1 Malaysia

Bola Sepak Malaysia – Taruhan Liga Super, EPL & Lebih 30 Liga Dunia Secara Langsung di juragan404

Dari padang bola kampung di Kelantan hingga stadium pasir di Sabah, semangat bola sepak memang sudah mendarah daging dalam jiwa rakyat Malaysia. juragan404 meraikan semangat itu dengan menghadirkan platform taruhan bola sepak yang paling lengkap, paling kompetitif, dan paling dipercayai untuk pemain Malaysia.

Liga Super Malaysia EPL & Liga Dunia In-Play Langsung
30+
Liga Bola Sepak Dunia
80+
Pasaran Per Perlawanan
RM 10
Taruhan Minimum
24/7
Taruhan In-Play
4,200+
Pemain Aktif Harian
98.4%
Nilai Pulangan Pasaran
60s
Kemas Kini Odds Langsung
15 min
Pengeluaran Purata

Bola Sepak di juragan404 — Platform Taruhan Paling Lengkap untuk Peminat Malaysia

Tanyalah mana-mana pemain bola sepak Malaysia apa yang mereka cari dalam platform taruhan, dan jawapan yang paling kerap ialah tiga perkara — odds yang berpatutan, pilihan pasaran yang cukup dalam, dan proses deposit serta pengeluaran yang tidak buat pening kepala. Di juragan404, ketiga-tiga perkara itu sudah lama jadi keutamaan, dan itu yang menjadikan platform ini terus dipercayai oleh pemain dari Perlis hingga Sabah.

juragan404 menyediakan liputan bola sepak yang merangkumi Liga Super Malaysia, Premier League Malaysia, Piala FA, serta liga-liga antarabangsa terbesar di dunia. Untuk setiap perlawanan Liga Super Malaysia, odds dibuka tiga hari lebih awal — memberikan anda masa yang cukup untuk mengkaji statistik, memantau laporan latihan, dan membuat keputusan pertaruhan yang lebih termaklum.

Apa yang turut membuat juragan404 menonjol ialah kedalaman pasaran untuk setiap perlawanan. Bukan sekadar 1X2 mudah — anda boleh pilih dari lebih 80 jenis pasaran berbeza untuk perlawanan EPL utama. Dari handicap Asia, Over/Under gol, pencetak gol pertama, keputusan babak pertama, bilangan sudut, kad merah dan kuning — semuanya ada dan sentiasa dikemas kini berdasarkan data langsung dari padang.

juragan404
Perlawanan Bola Sepak Langsung & Akan Datang
Kemas kini masa nyata — klik pada odds untuk menambah ke slip taruhan anda
Semua Liga Super MY EPL La Liga AFC UCL
Liga Super Malaysia ● LANGSUNG
Minit 67' — Stadium Sultan Ibrahim
Johor Darul Ta'zim 2 – 0 Selangor FC
JDT1.38
Seri4.10
SEL7.50
Liga Super Malaysia ● LANGSUNG
Minit 54' — Stadium Darul Aman
Kedah Darul Aman 1 – 1 Penang FC
KDA2.45
Seri3.20
PEN2.80
English Premier League MALAM INI 21:00
Malam ini — Anfield, Liverpool
Liverpool vs Arsenal
LIV1.72
Seri3.80
ARS4.50
English Premier League MALAM INI 23:30
Malam ini — Etihad Stadium
Manchester City vs Chelsea
MCI1.65
Seri3.90
CHE5.20
La Liga Sepanyol ESOK 03:00
Esok dini hari — Santiago Bernabéu
Real Madrid vs Atletico Madrid
RMA1.88
Seri3.50
ATM4.00
AFC Champions League MALAM INI 19:00
Malam ini — Stadium Nasional Bukit Jalil
Malaysia XI vs Thailand XI
MAS2.10
Seri3.15
THA3.30
UEFA Champions League ESOK 03:00
Esok dini hari — Camp Nou
Barcelona vs Bayern Munich
BAR2.05
Seri3.35
BAY3.50
Liga Super Malaysia ESOK 20:45
Esok malam — Stadium Hang Jebat
Melaka United vs Terengganu FC
MEL3.20
Seri3.10
TFC2.05
Slip Taruhan
0 pilihan
Klik pada odds perlawanan di sebelah kiri untuk menambah pilihan ke slip anda.
Jadual Liga Super Malaysia 2026
Kedudukan terkini — dikemas kini selepas setiap perlawanan
# Pasukan M M S K Pts
1 JDTJohor Darul Ta'zim 22173254
2 KDAKedah Darul Aman 22144446
3 TFCTerengganu FC 22125541
4 SELSelangor FC 22115638
5 PENPenang FC 22106636
6 PAHPahang FA 2295832
7 SABSabah FC 2286830
8 MELMelaka United 2267925

M=Main, M=Menang, S=Seri, K=Kalah, Pts=Mata. Data dikemas kini secara berkala.

Liga Super Malaysia — Sukan Kebanggaan di juragan404

Liga Super Malaysia adalah antara liga yang paling rancak diperdebatkan di meja kopi dan warung teh tarik seluruh negara. juragan404 meraikan keghairahan ini dengan menjadikan Liga Super sebagai fokus utama dalam kategori bola sepak — dengan liputan yang paling mendalam dan odds yang paling kompetitif berbanding mana-mana platform lain di pasaran.

Johor Darul Ta'zim kekal sebagai kuasa dominan dalam liga ini, tetapi Kedah Darul Aman dan Terengganu FC sentiasa memberikan persaingan yang sengit. Setiap hujung minggu membawa perlawanan yang penuh ketegangan, dan juragan404 memastikan setiap momen itu boleh dijadikan peluang taruhan yang bermakna bagi peminat yang ingin turut serta dalam keseronokan.

Selain keputusan perlawanan 1X2, juragan404 turut menyediakan pasaran handicap Asia khusus untuk perlawanan Liga Super — di mana anda boleh bertaruh dengan tolak atau tambah gol untuk menyeimbangkan peluang antara pasukan kuat dan pasukan yang lebih lemah. Ini menjadikan setiap perlawanan lebih menarik walaupun hasilnya seakan sudah dapat dijangka.

Jenis Pasaran Taruhan Bola Sepak di juragan404
Lebih 80 pasaran untuk setiap perlawanan bola sepak utama
1X2 — Keputusan Akhir

Pilih pasukan tuan rumah menang, seri, atau pasukan tamu menang. Pasaran paling mudah dan popular.

Handicap Asia

Penambahan atau penolakan gol hipotesis untuk menyeimbangkan peluang antara kedua-dua pasukan.

Over / Under Gol

Ramal sama ada jumlah gol melebihi atau kurang dari nilai yang ditetapkan seperti 2.5 atau 3.5 gol.

Pencetak Gol Pertama

Teka pemain mana yang akan menjaringkan gol pertama. Odds tinggi dan potensi ganjaran yang besar.

Keputusan Babak Pertama

Fokus pada keputusan 45 minit pertama sahaja — pasaran yang sering lebih mudah diramalkan.

Bilangan Sudut

Ramal jumlah sudut keseluruhan perlawanan — pasaran yang kurang dipengaruhi nasib semata-mata.

Kad Merah / Kuning

Bertaruh sama ada akan ada kad merah atau berapa banyak kad kuning dalam perlawanan tersebut.

In-Play Langsung

Pasang taruhan semasa perlawanan sedang berlangsung. Odds berubah setiap minit mengikut situasi di padang.

juragan404

EPL di juragan404 — Pengalaman Taruhan Kelas Dunia Terus ke Skrin Anda

English Premier League adalah liga yang paling banyak ditonton di Malaysia — setiap Sabtu dan Ahad malam, kedai mamak dan bilik tamu penuh dengan peminat yang menonton perlawanan dengan penuh debaran. juragan404 memahami betapa istimewanya momen ini, dan itulah sebabnya EPL mendapat layanan tersendiri dalam platform kami dengan liputan yang paling menyeluruh.

Untuk setiap perlawanan EPL di juragan404, anda boleh memilih dari lebih 80 jenis pasaran berbeza. Bayangkan kedalaman pilihan itu — bukan sekadar siapa menang, tetapi anda boleh bertaruh pada siapa yang menjaringkan dua gol berturut-turut, pasukan mana yang mendahului pada saat ke-60, atau sama ada akan ada penalti dalam perlawanan. Pilihan ini memberikan dimensi baru kepada pengalaman menonton EPL anda setiap minggu.

juragan404 juga menyediakan odds EPL tiga hari lebih awal dari kebanyakan platform lain. Ini memberikan anda peluang untuk menangkap nilai odds yang masih belum terjejas oleh pergerakan pasaran besar — terutama sebelum berita seperti kecederaan pemain atau perubahan barisan permulaan mula beredar secara meluas. Pemain yang tekun memantau berita pasukan sering mendapat nilai odds yang lebih baik dengan strategi ini.

Ciri Cash Out juragan404 amat berguna semasa perlawanan EPL yang sering penuh kejutan. Jika pasukan yang anda sokong sedang mendahului pada minit ke-75 tetapi mula nampak tertekan, anda boleh terus mengeluarkan sebahagian atau keseluruhan nilai taruhan anda untuk mengunci keuntungan — tanpa perlu menunggu wisel akhir yang penuh ketidakpastian.

Tips Taruhan Bola Sepak dari Komuniti juragan404
Panduan praktikal untuk meningkatkan nilai setiap taruhan anda
Semak Statistik Head-to-Head

Sebelum bertaruh, semak rekod pertemuan antara dua pasukan dalam 5 perlawanan terdahulu. Corak head-to-head sering mencerminkan kelebihan psikologi yang tidak terpantul dalam odds semasa.

Pantau Barisan Permulaan

Kecederaan pemain kunci atau penggiliran barisan boleh mengubah odds dengan ketara. Pemain yang mengetahui berita ini lebih awal dari orang lain berada dalam kedudukan yang lebih baik untuk mendapat nilai odds yang bagus.

Faktor Kelebihan Kandang

Dalam Liga Super Malaysia khususnya, kelebihan bermain di kandang sendiri sangat nyata. Pasukan seperti JDT di Stadium Sultan Ibrahim atau Kedah di Stadium Darul Aman mempunyai rekod kandang yang jauh lebih baik dari rekod tandang mereka.

Urus Bankroll dengan Disiplin

Jangan pertaruhkan lebih dari 5% bankroll anda pada satu perlawanan sahaja. Strategi ini memastikan anda masih mampu bertahan walaupun mengalami beberapa keputusan yang tidak menyebelahi anda berturut-turut.

Gunakan In-Play dengan Bijak

Taruhan dalam perlawanan memberikan kelebihan kepada pemain yang menonton dengan teliti. Jika pasukan kuat kelihatan mendominasi tetapi belum mencetak gol, odds in-play mereka mungkin masih bernilai untuk ditaruhkan.

Kemenangan Bola Sepak Terkini di juragan404
Amir***ul — KL
EPL: Liverpool vs Arsenal — 1X2
RM 18,400
Ha***di — Ipoh
Liga Super: JDT Menang Handicap
RM 9,800
Siti***ah — Penang
UCL: Barcelona Over 2.5 Gol
RM 6,200
Raj***an — JB
La Liga: Real Madrid 1X2
RM 12,500
Nor***ita — KK
Liga Super: Kedah Menang
RM 4,600
Fa***ul — Kuching
EPL: Man City Handicap -1
RM 22,000
Ch***ng — Shah Alam
AFC: Malaysia Menang
RM 7,700
Amir***ul — KL
EPL: Liverpool vs Arsenal — 1X2
RM 18,400
Ha***di — Ipoh
Liga Super: JDT Menang Handicap
RM 9,800
Siti***ah — Penang
UCL: Barcelona Over 2.5 Gol
RM 6,200
Raj***an — JB
La Liga: Real Madrid 1X2
RM 12,500
Nor***ita — KK
Liga Super: Kedah Menang
RM 4,600
Fa***ul — Kuching
EPL: Man City Handicap -1
RM 22,000
Ch***ng — Shah Alam
AFC: Malaysia Menang
RM 7,700

Pasukan Kebangsaan Malaysia & AFC — Sokongan yang Bermakna di juragan404

Tidak ada yang lebih menyatukan rakyat Malaysia daripada menyaksikan Harimau Malaya berlaga di peringkat antarabangsa. Setiap kali pasukan kebangsaan bergerak ke pentas AFC atau perlawanan kelayakan Piala Dunia, semangat yang meluap-luap terasa di seluruh pelosok negara. juragan404 menghormati semangat ini dengan menyediakan pasaran taruhan yang lengkap untuk setiap perlawanan rasmi pasukan kebangsaan Malaysia.

Perlawanan AFC Champions League yang melibatkan wakil-wakil Malaysia seperti JDT mendapat perhatian istimewa di juragan404 — dengan pasaran yang dibuka lebih awal dan odds yang mencerminkan analisis mendalam tentang kualiti perlawanan di peringkat Asia. Setiap kempen JDT dalam AFC adalah peluang untuk peminat Malaysia bukan sahaja menyokong tetapi turut terlibat secara bermakna melalui taruhan yang termaklum.

Di luar bola sepak kebangsaan, juragan404 turut menyediakan liputan penuh untuk Bundesliga Jerman, Serie A Itali, Ligue 1 Perancis, Liga Portugal, dan Piala FA England. Peminat-peminat Bayern Munich, Juventus, PSG, dan pasukan-pasukan besar Eropah yang lain boleh mengikuti setiap perlawanan kegemaran mereka dengan pilihan taruhan yang sama kayanya seperti EPL.

Satu aspek yang amat dihargai pemain juragan404 ialah kemudahan mengakses statistik perlawanan terus dalam platform yang sama. Anda tidak perlu membuka tab baharu atau carian Google yang berasingan — semua statistik head-to-head, rekod terakhir 5 perlawanan, penguasaan bola, dan data pencetak gol utama tersedia dalam antara muka juragan404 untuk membantu anda membuat keputusan taruhan yang lebih bijak.

juragan404
Deposit & Pengeluaran — Cepat & Mudah untuk Pemain Malaysia
Semua kaedah pembayaran tempatan Malaysia disokongi sepenuhnya di juragan404
Touch 'n Go
eWallet
GrabPay
eWallet
DuitNow
Pindahan Segera
ShopeePay
eWallet
Maybank2u
FPX Online
CIMB Clicks
FPX Online

Minimum deposit RM 20  |  Taruhan bola sepak minimum RM 10  |  Pengeluaran diproses dalam 15–60 minit

juragan404

Promosi Bola Sepak Eksklusif juragan404 — Nilai Lebih untuk Setiap Perlawanan

Bermain di juragan404 bukan sekadar tentang odds yang baik — ia juga tentang mendapat nilai lebih melalui promosi berterusan yang direka khas untuk peminat bola sepak Malaysia. Setiap minggu, juragan404 menawarkan pelbagai kempen yang memberikan lebih banyak sebab untuk terlibat dalam taruhan bola sepak.

Kempen Boost Weekend yang dianjurkan juragan404 setiap Sabtu dan Ahad memberikan tambahan odds 5% untuk semua taruhan bola sepak yang diletakkan pada hujung minggu. Ini bermaksud jika anda biasanya mendapat odds 2.00, anda akan mendapat odds berkesan 2.10 semasa kempen ini berlangsung — perbezaan yang nampak kecil tetapi sangat bermakna dalam jangka masa panjang.

Program Cashback Bola Sepak juragan404 juga menjadi kegemaran pemain aktif — setiap minggu, 5% daripada jumlah bersih pertaruhan bola sepak anda yang tidak menang dikembalikan sebagai kredit bonus pada hari Isnin. Ini memberikan jaringan keselamatan yang memberangsangkan dan membolehkan anda terus menikmati perlawanan tanpa tekanan berlebihan.

Untuk ahli baharu juragan404 yang mendaftar pertama kali, terdapat bonus alu-aluan khas yang merangkumi bonus deposit pertama sehingga RM 1,000. Dengan bonus ini, anda boleh memulakan pengalaman taruhan bola sepak di juragan404 dengan modal yang lebih besar — memberikan lebih banyak fleksibiliti untuk meneroka pelbagai jenis pasaran dan liga yang tersedia.

Daftar & Tuntut Bonus
Keselamatan & Privasi Pemain Bola Sepak juragan404

Semua maklumat peribadi, sejarah pertaruhan bola sepak, dan rekod transaksi kewangan pemain juragan404 dilindungi menggunakan enkripsi SSL 256-bit. Odds yang dipaparkan adalah berdasarkan data pasaran sebenar dan dikemas kini secara automatik. Kami tidak mendedahkan sebarang maklumat peribadi pemain kepada pihak ketiga tanpa persetujuan eksplisit anda.

Untuk maklumat lanjut, sila baca Dasar Privasi dan Terma & Syarat kami yang lengkap.

Pertaruhan Bola Sepak Bertanggungjawab — Nikmati Sukan, Kawal Perbelanjaan
juragan404 menggalakkan semua pemain menetapkan had taruhan harian dan had kerugian mingguan. Jangan kejar kerugian dengan pertaruhan yang lebih besar semata-mata kerana emosi terbawa-bawa selepas keputusan yang mengecewakan. Bertaruh hanya menggunakan wang yang anda mampu untuk hilangkan. Sekiranya anda memerlukan bantuan berkaitan ketagihan judi, sila hubungi Talian Bantuan Kesihatan Mental: 15500. Perkhidmatan taruhan hanya untuk mereka yang berumur 21 tahun ke atas.
Soalan Lazim — Taruhan Bola Sepak juragan404
Soalan yang paling kerap ditanya oleh pemain bola sepak kami

juragan404 menyediakan liputan bola sepak untuk lebih 30 liga dan kompetisi di seluruh dunia. Ini termasuk Liga Super Malaysia, Premier League Malaysia, Piala FA Malaysia, English Premier League (EPL), La Liga Sepanyol, Bundesliga Jerman, Serie A Itali, Ligue 1 Perancis, Liga Portugal, AFC Champions League, UEFA Champions League, UEFA Europa League, Piala FA England, Piala Dunia FIFA, dan banyak lagi. Senarai liga dikemas kini mengikut musim kompetisi semasa.

Taruhan 1X2 standard memberikan tiga pilihan — pasukan tuan rumah menang, seri, atau pasukan tamu menang. Handicap Asia pula menghapuskan kemungkinan seri dengan memberikan kelebihan atau penalti gol hipotesis kepada pasukan yang lebih lemah. Sebagai contoh, jika JDT diberi Handicap -1 menentang Melaka United, JDT perlu menang dengan sekurang-kurangnya 2 gol untuk taruhan JDT menang membayar. Handicap Asia popular kerana ia menyeimbangkan perlawanan yang satu-pihak dan memberikan nilai odds yang lebih baik.

Ya, juragan404 menyokong sepenuhnya taruhan In-Play (langsung) semasa perlawanan sedang berlangsung. Odds dikemas kini setiap 60 saat atau lebih kerap bergantung kepada perkembangan perlawanan. Anda boleh bertaruh pada keputusan akhir, handicap semasa, gol seterusnya, bilangan sudut baki, dan banyak pasaran lain semasa perlawanan berjalan. Pastikan baki akaun anda mencukupi sebelum perlawanan bermula untuk memanfaatkan peluang in-play yang sering muncul di saat-saat kritikal perlawanan.

Cash Out membolehkan anda menutup taruhan aktif sebelum perlawanan tamat dan menerima bayaran berdasarkan nilai semasa taruhan anda. Jika anda telah bertaruh RM 100 pada Liverpool menang dengan odds 1.72, dan Liverpool sedang memimpin 2-0 pada minit ke-80, sistem juragan404 mungkin menawarkan Cash Out bernilai RM 150 — membolehkan anda mengunci RM 50 keuntungan tanpa risiko Liverpool menyamakan kedudukan. Ciri ini tersedia untuk kebanyakan perlawanan langsung dan boleh diakses terus dari antara muka taruhan anda.

Liga Super Malaysia, EPL, & Lebih 30 Liga Dunia Menanti Anda di juragan404

Daftar percuma hari ini dan nikmati bonus alu-aluan sehingga RM 1,000. Odds terbaik, pasaran terlengkap, in-play betting 24/7 — semua ada dalam satu platform bola sepak yang dipercayai jutaan pemain Malaysia.

English